O hoteli

Hotel Ambassador**** sa nachádza na území mestskej pamiatkovej rezervácie Košice. Pôvodná stará časť hotela je chránenou kultúrnou pamiatkou a jej vznik sa datuje do obdobia približne druhej polovice 13. storočia. Objekt pôvodne slúžil ako obytný dom. V minulosti prešiel viacerými rekonštrukciami a existujúci vzhľad získal hotel po rekonštrukcii, prístavbe a novostavbe ukončenej v septembri 2009. Hotel je etablovaný v pešej zóne na Hlavnej ulici v blízkosti najstarších a najzaujímavejších kultúrnych pamiatok ako je katedrála Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Andrássyho palác a ďalšie. Hotel ponúka ubytovanie v 5 jednolôžkových, 16 dvojlôžkových izbách a dvoch luxusných izbách typu apartmán. Štandardným vybavením izieb je LCD- TV s hotelovým televíznym „interaktívnym systémom“, klimatizácia, priama telefónna linka, káblový aj WIFI internet, rýchlovarná konvica, WC s kúpeľnou, vaňou a sprchou alebo sprchovacím kútom a sušič vlasov.

Hostia majú k dispozícii kaviarne z toho Café BAYER  a  Café AMBASSADOR –  obe nefajčiarske. Reštaurácia DIPLOMAT je vyhľadávanou business reštauráciou, kde jedlo nezaostáva za eleganciou interiéru. Je v nej možné ochutnať jedlá medzinárodnej a slovenskej kuchyne ako i kvalitné slovenské a zahraničné vína.

Hosťom hotel ponúka na relax a oddych wellness ako i vináreň pre uzavretú spoločnosť na objednávku vopred. Okrem toho ponúka salónik, konferenčnú a banketovú miestnosť s možnosťou usporiadania konferencií s využitím prenosného kongresového systému s ozvučením a didaktickým vybavením. K dispozícii je strážené parkovisko v areáli hotela. Samozrejmosťou je room service, denná tlač, pranie a žehlenie bielizne, zapožičanie notebooku a ďalšie.

Otváracie hodiny: Hotelová recepcia: non stop, reštaurácia Diplomat: Po - Ne 11.00 – 21.00, kaviarne Bayer a Ambassador: Po - Ne 08.30 – 21.00

Biznis centrum Aupark a nákupné centrum  Aupark, US Steel aréna, sa nachádzajú len pár minút autom od hotela. Letisko Košice (KSC) je vzdialené 15 minút autom. Iba 10 minút pešej chôdze je vzdialená hlavná vlaková a autobusová stanica.

Prečo zvoliť hotel Ambassador****?

  • priamo v centre mesta na Hlavnej ulici
  • turisticky zaujímavá lokalita Košíc
  • neďaleko stanice autobusovej/električkovej zastávky
  • ubytovanie v priestranných izbách
  • k dispozícii izby typu ŠTANDARD / vhodné na jednu noc
  • k dispozícii strážené parkovanie
  • bufetové raňajky v cene ubytovania
Pozrite si nás na Facebooku.
Aj tu nás nájdete.
Bezplatné pripojenie na internet
Parkovanie vo dvore